Po nadšenej odozve na náš J51 Warhammer sme sa rozhodli pokračovať v tomto novom smere a vytvorili sme Jackhammer. F52 je spojením niektorých najpopulárnejších vlastností našich taktických ruksakov: kombinované nakladanie z hora a otvorenie prednej časti, vnútorný organizér, vrátane zadného oddelenia na rádiostanicu PRC-117, PALS/MOLLE kompatibilné pásy, bočné vrecká na rúrky po celej dĺžke, vrchné veko kompatibilné s LP-1, zabudovaný poťah proti dažďu a ďalšie. Táto kombinácia vytvára skutočne úžasný, robustný, vysoko organizovaný ruksak strednej veľkosti.

Podobne ako F4 Terminator, Jackhammer má rukáv medzi zadným oddelením a hlavným rámom, podkovovitý zips vo vrchnom veku, MOLLE popruhy vo vnútri rukávu sú umiestnené tak, aby sa dalo upevniť niektoré naše púzdro, čo Vám umožňuje prenášať ťažké zbrane čo najbližšie k stredu ťažiska. V kombinácií s Intex II rámom je to skutočne dobrý spôsob prenášania ťažkých zbraní (poprípade ľahkých).

Vlastnosti vnútornej časti Jackhammeru začínajú s dostačujúco nastaviteľnou obrubou vrchnej časti,čo Vám umožní prenášať nadrozmerný náklad. Ďalej, vrecko na zadnej strane na rádiostanicu s druhým vreckom a sťahovacím popruhom, dva vrecká na zips z plastickej sieťoviny,okruh priehľadných vreciek okolo spodnej časti ruksaku a veľkorysá vrstva MOLLE pásov na vnútornej strane predného panelu.

rozmery: 21"h x 13"w x 8"d
váha: 9 lbs. 6 oz.
obsah: 2,700 cu in (44L)
Strategicky integrovaný 500d a 1000d nylon

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK Jackhammer Pack

EBERLESTOCK Jackhammer Pack
  • 379,00€

  • Bez DPH: 315,83€

Dostupné možnosti