EBERLESTOCK X31 LoDrag je už treťou variantou populárneho modelu X1A1 s púzdrom na dlhú zbraň. Tento vak má nezameniteľný jedinečný tvar, ktorý sa zužuje nesymetricky v hornej a dolnej časti. Náklad akejkoľvek veľkosti alebo váhy je tak vždy najbližšie k nositeľovi na ergonomicky najlepšom vhodnom mieste. Batoh je plne stlačiteľný pomocou dvoch kompresných popruhov, ktoré rozmiestňujú tlak smerom čo najviac nahor a tak optimálne prenášajú zaťaženie na chrbticu a chrbtové svalstvo. Aj pri dlhodobom nosení záťaže v tomto vaku tak nevzniká únava spojená s nepríjemnou bolesťou chrbtice.

EBERLESTOCK X31 je mimoriadne pohodlný batoh aj vďaka ergonomickému masívnemu polstrovaniu v oblasti obličiek a bedier. Váha nákladu sa tak príjemne rozkladá z ramien na bedrá a spodnú časť chrbtice. Naviac je tvar polstrovania čo maximálne dizajnove prispôsobený pre funkčné odvetranie vašeho tela.

Štandardom je vertikálne nastavovanie výšky nosenia vaku pomocou SHOOTERs trakov. Rovnako tak je aj súčasťou púzdro na dlhú zbraň, ktoré je riešené spôsobom aby ste mali svoju zbraň vždy po ruke a v pohotovosti.

EBERLESTOCK X31 získal povesť pohodlného, chladného a mimoriadne funkčného batohu či už pri nosení priamo na tričku, alebo na nosiči plátov prípadne na nepriestrelnej veste. Jedinečnosť dizajnu ešte viac podčiarkuje spôsob možnosti vkladania alebo vyberania nákladu. Umožňujú ho dva nezávislé otvory uzatvárateľné na zips. Jeden primárny v spodnej časti vaku a druhý vrchný - unikátny pre plnenie druhej komory odkladacieho priestoru s portfóliom vreciek pre ľahké a rýchle uloženie dokumentov o rozmere (A4 a viac), prípadne PC Notebooku. Batoh je pokrytý z vonkajšej strany PALS - MOLLE popruhmi vrátane širokého bedrového opasku. Bez problémov si tak môžete zväčšiť objemovú kapacitu vaku pripnutím sumiek alebo originálnych púzdier EBERLESTOCK. Odporúčame vám 2 litrové púzdra AN2P.

Totožný model ale bez vstavaného púzdra na dlhú zbraň má označenie HiSpeed a nájdete ho taktiež v našej ponuke.

Váha: 3 kg
Objem: 30 + 10 L

Rozmer púzdra na zbraň: 86 cm x 25 cm x 8 cm
Rozmer batohu bez púzdra na zbraň: 56 cm/ x28 cm x 22 cm

Doba dodania výrobkov spoločnosti EBERLESTOCK je 3 až 5 dní.* Informujte sa vopred telefonicky alebo emailom na (farebnú) dostupnosť produktov.

*Uvedené platí len v prípade, že je výrobok skladom v požadovanej farbe.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK LoDrag II Pack

EBERLESTOCK LoDrag II Pack
  • 309,00€

  • Bez DPH: 257,50€

Dostupné možnosti