Montáž na kolimátor pre samopal vzor 58 (zadná - odnímateľná)

Vyrobená je z Duralu s označením Certal s povrchovou úpravou eloxovaním.To zabezpečuje jej vysokú pevnosť, tvarovú stálosť a zároveň podstatne nižšiu hmotnosť oproti oceľovým montážam. Nahodenie montáže zvládne každý sám. Uchytenie na zbrani je riešené pomocou medzikusu so skrutkou, ktorý je umiestnený medzi telo zbrane a pažbu. Následne je možné k medzikusu montáže pripevniť pôvodnú pažbu. Montáž sa vyrába v dvoch vyhotovaniach. Prvé vyhotovanie je vhodné pre pušky s originálnymi pažbami (originálnou pevnou aj originálnou sklopnou), druhé vyhotovenie je vhodné pre pušky so sklopnými pažbami FAB-DEFENSE vybavenými plastovým kĺbom.

Použitie nevyžaduje žiadne nenávratné zásahy do zbrane. Použitie tohto typu montáže mierne mení geometriu pažby. Za predpokladu použitia tej istej pažby sa po namontovaní montáže predĺži vzdialenosť k ramenu o zhruba 3 cm. Uhol sa nemení. Výhodou je možnosť posúvania optiky bližšie k oku a zároveň ďalej od priestoru vyhadzovania nábojníc. Umožňuje obojstranné použitie oka na popruh. Pred montážou sa pomocou dvoch kolíkov umiestni na požadovanú stranu vľavo/vpravo.

Pri demontáži k čisteniu zbrane je potrebné sňať iba vrchnú časť montáže, ktorá je nasunutá na ribinovej drážke a istená priečne skrutkou (nie je potrebné demontovať pažbu). Skrutku stačí vytiahnuť, lištu dať dole a potom je možné demontovať plechový kryt záveru. Nahodenie je to isté, ale v opačnom poradí.Tento typ montáže je určený predovšetkým pre menšie kolimátory ako napr. Docter Mini, EOTech a pod. Pri nahodeni zbrane sú optické mieridlá okamžite pred okom, to znamena menej času na mierenie.

Parametre
Váha: 155 g
Ďĺžka: 136 mm
Výška: 71 mm
Šírka: 30 mm

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

W.A.R. montáž pre SA58

  • Výrobca: W.A.R.
  • Kód produktu: MNKPSA58
W.A.R. montáž pre SA58
  • 144,00€

  • Bez DPH: 120,00€