Phantom sa stal za krátky okamih pojmom vo svete batohov a mnoho výrobcov taktickej výstroje sa ho snaží kopírovať.

Phantom predstavuje nový typ taktického nosného systému, spojenie integrovanej brašne na zbraň s taktickým batohom. Vak poskytuje maximálny komfort prepravy výstroje a zbrane spolu pri zachovaní maximálnej streleckej pohotovosti. Zbraň totiž z chrbtovej časti dostanete do rúk za okamih bez toho aby ste skladali batoh z chrbátu. Phantom umožňuje nosiť zbraň v samotnej integrovanej časti Weapon carrier, či už s alebo bez založeného krytu. Ak kryt nie je založený, môžete si kedykoľvek vybrať vašu zbraň z batohu veľmi rýchlo. Prípadne ak si necháte kryt založený, nikto nebude vidiet akú zbraň nesiete a rovnako rýchlo ju môžete vytiahnuť (stačí keď nezopnete klipy). Weapon carrier je navrhnutý tak, že môžete prepravovať zbraň hlavňou nadol alebo pažbou nahor. Carrier je zároveň odnímateľný a môžete tak potom Phantom využívať ako bežný konvenčný taktický vak.

Konštrukcia Phantomu je absolútne prispôsobená požiadavkam transportu akéhokoľvek nákladu. Popruhy MOLLE - PALS sú na ideálnych miestach z vnútornej aj vonkajšej časti. Ľahký prístup do všetkých oddelení je samozrejmosťou. Predné hlavné oddelenie, s dvomi úrovňami veľkosti odkladacieho priestoru lemovaného PALS popruhmi s deliacou prepážkou. Rovnako tak môžete z vnútornej časti využívať množstvo malých vreciek a odkladacích priestorov uzatváreteľných rôznym spôsobom alebo jednoducho otvorených. Hydratáciu môžete uložiť v objeme 3 L do pravého alebo ľavého bočného vonkajšieho odkladacieho priestoru. Prípadne ich môžete využiť na transport iného nákladu. Tunelové vrecká na oboch stranách majú D-krúžok v hornej časti, čo je veľmi užitočné pri prenose lyží, dlhých tyčí alebo pod. Vrchnú časť Phantomu tvorí oddelenie uzatvárateľné na zips na vloženie komunikácie, menšieho nákladu alebo 3 L vaku s vodou. Batoh má rovnako ako všetky vaky EBERLESTOCK pohodlný bedrový opasok s MOLLE popruhmi pre uchytenie externých sumiek alebo výstroje a dokonale funkčný do najmenších detailov prepracovaný vetrací systém. Phantom má extrémne odolný hliníkový rám s časťami z kvalitného polyméru prepojený s nosným systémom trakov a opaskom.

Súčasťou výbavy je aj mimoriadne ľahká rozkladacia pláštenka uložená v spodnom vonkajšom vrecku v dolnej časti hlavného odkladacieho priestoru. Môžete ju použiť na zakrytie nákladu, batohu a dokonca je dostatočne veľká natoľko aby prekryla aj vašu zbraň.

• Integrovaný Weapon carrier
• Hlavné delené objemné oddelenie v tvare kvádra
• Horné vonkajšie oddelenie pre vloženie hydratácie
• 2 bočné oddelenia po celej výške batohu
• Menšie vonkajšie bočné spodné vrecká na drobné predmety
• Spodné oddelenie na uloženie pláštenky
• MOLLE systém z vonkajšej aj vnútornej časti vaku
• Otvory pre hadicu hydratácie, anténu a handsfree
• Výškové nastavenie nosných trakov
• Rukoväť pre jednuchú manipuláciu
• Rám kombinovaný - polymér s hliníkom
• 3D Mesh materiál pre maximálne pohodlie

Materiál: NYLON 1000D Denier
Objem hl. oddelenia: 50 L
Celkový objem: 74 L
Celková hmotnosť: 3.75 kg

Skúste zistiť, prečo toľko ľudí vo svete hovorí o nesmiernej kvalite a pohodlí batohov EBERLESTOCK. Využite na to všetky dostupné prostriedky. Prečitajte si rôzne web fóra a odborné testy v časopisoch! Sme presvedčení, že rovnako aj vy oceníte vynikajúcu kvalitu a úroveň prepracovania detailov batohu!

Doba dodania výrobkov spoločnosti EBERLESTOCK je 3 až 5 dní.* Informujte sa vopred telefonicky alebo emailom na (farebnú) dostupnosť produktov.

*Uvedené platí len v prípade, že je výrobok skladom v požadovanej farbe.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EBERLESTOCK Phantom Sniper Pack

EBERLESTOCK Phantom Sniper Pack
  • 529,00€

  • Bez DPH: 440,83€

Dostupné možnosti