Tento nízky profil okuliarov je inšpirovaný pozemným vojskom Army Rangers a sú určené pre mnohonásobné -bojové rozmiestnenie.

Trvanlivý Ultra FoamTM pogumovaný okraj pevne uzatvorí vaše oči a tak ich chráni od cudzích predmetov a častíc. Balistická, proti zahmlievaniu odolná šošovka môže byť vymenená v závislosti na počasí, vonkajšom prostredí alebo podľa druhu operácie.

Vyhovuje obom ANSI Z87.1-2003 a armádnym balistickým požiadavkám MIL-PRF-31013. Upínací elastický pás okolo hlavy má patentovaný TRI-GLIDETM systém pre nastavenie veľkosti. Namiesto tohto pásu si môžete pripnúť i rámiky na klasické nosenie, ktoré sú súčasťou balenia.

Balenie obsahuje dvojicu šošoviek, taktický elastický pás ktorý je možné vymeniť namiesto stráničiek, čistiacu utierku WX a náhradné pánty, do ktorých sa zasúvajú stráničky (ramienka) alebo vymeniteľný taktický elastický pásik. Okuliare sú uložené v ochrannom púzdre so zipsom, s držiakmi na suchý zips a karabínkou pre uchytenie na odev alebo na opasok

Balisticky testované šošovky:

SMOKE- redukujú maximum jasu a oslnenia. Neskresľujú farby. Sú vynikajúce za jasných slnečných podmienok -Prestup svetla: 20.23%

CLEAR šošovky - ponúkajú čo najväčší prestup svetla. Vidíte korektné farby pri hmle alebo zatiahnutej oblohe, za šera alebo pri svitaní. Prestup svetla: 89.30%.

100 % UV-A & UV-B ochrana.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

WILEYX SG-1

  • Výrobca: WILEYX
  • Kód produktu: 71
WILEYX SG-1
  • 156,00€

  • Bez DPH: 130,00€