The Real World Protection!

Dušou a telom ochranných okuliarov je systém No Tears™, ktorý poskytuje očiam fantastickú ochranu proti vetru, slnku, záblesku, prachu a suti. Nárazu- odolný a balisticky testovaný Selenite™ polykarbonát je dôležitá ochrana očí voči hocičomu, čo ti odletí do tváre. Progresívna technológia zaisťuje perfektnú výdrž pomocou vyberateľného trvanlivého Ultra Foam™ tesnenia okolo oči.

Balenie obsahuje:
1. Rám okuliarov #XL-1ADVANCED s trojicou šošoviek - Tmavé, Číre a Light Rust. Trojica šošoviek zabezpečuje celodennú ochranu bez závislosti na svetelných podmienkach.
2. Vyberateľnú tvárovú tesniacu penu z neoprénu - ULTRA FOAMTM
3. Pásik s patentovaným uchytným systémom T-PEGTM na pevné uchytenie okuliarov na hlave
4. Púzdro na okuliare z pevného materiálu, ktoré je možné pripnúť na opasok pomocou suchých zipsov alebo zavesiť pomocou karabínky
5. Čistiacu útierku WileyX

Šošovky SMOKE- redukujú maximum jasu a oslnenia. Neskresľujú farby. Sú vynikajúce za jasných slnečných podmienok -Prestup svetla: 20.23% .

CLEAR šošovky - ponúkajú čo najväčší prestup svetla. Vidíte korektné farby pri hmle alebo zatiahnutej oblohe, za šera alebo pri svitaní. Prestup svetla: 89.30%.

LIGHT RUST šošovky -odfiltrujú modré svetelné vlny, hlavnú zložku prenikavého svetla, ako aj hmlu. Zlepšujú kontrast za priemerných svetelných podmienok s nízkym svetelným tokom. Prestup svetla: 53.23%.

Bezpečnosť očí:
- Model XL-1ADVANCED vysoko prekračuje vojenské balistické skúšky pre okuliare MIL-PRF-31013 a bezpečnostné normy ANSI Z87.1-2003 a normy STANAG.
- Používané elitnými jednotkami USA a Európy.
- 100 % UV-A & UV-B ochrana.

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

WILEYX XL-1 Advanced

  • Výrobca: WILEYX
  • Kód produktu: 292
WILEYX XL-1 Advanced
  • 156,00€

  • Bez DPH: 130,00€