Nová optika G33 je kratšia a ľahšia ako G23. Ponúka nový a vylepšený spôsob montáže, rýchlejší prevod z 3x na 1x, nastavovanie azimutu bez použitia nástrojov, väčšie zorné pole a nastaviteľný diopter pre vylepšené, viac presnejšie zameriavanie. Táto nová G33 vylepšená optika je dostupné riešenie, ktoré zmení nastavený HWS na smrtiacu optiku stredného dosahu. Prvotriedne ľahký prevod a veľké zorné pole pomáha tejto optike pokoriť všetky výzvy. Táto odolná optika prúdnicového tvaru ponúka prechod z CQB na stredne vzdialené zameriavanie.

Toto je tretia generácia L3 Eotech optík. Ponúka väčšie zorné pole s nastavením odchýlky a elevácie, ktoré môžu byť nastavené voľnou rukou, bez použitia nástrojov. Nová rýchlo upínacia montáž je neuveriteľne odolná a potrebuje len jednoduché zatlačenie ruky, ktoré ju posunie na stranu. G33 tiež ponúka upínaciu páčku pre jednoduchú montáž a demontáž oboch optík na lištu. Zrovnáva sa perfektne so štandardne vysokými mieridlami a prichádza so 7 mm navýšením, aby sa prispôsobila 7mm zvýšeným mieridlám.

G33 s novou montážou Quick Switch to Side (STS) je rýchlejšia ako kedykoľvek predtým, len ju stačí posunúť na stranu a bezpečne sa zaistí, kým ju neposuniete späť pre priblíženie.


ŠPECIFIKÁCIE :

fixné priblíženie: 3.25X 

očný profil: 2.2 palcov 

zorné pole: 7.3 stupňa

dĺžka: 3.9 in 

teplota: -40°F do 160°F 160 

vodotesnosť: 33ft 

tesnenie: hmle odolná vnútorná optika

montáž: 34mm krúžok s integrovaným adaptovaným krúžkom na použitie s rýchlomonážou

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

EOTECH MAGNIFIER G33™ STS

  • Výrobca: EOTECH
  • Kód produktu: EOTECH G33 STS
EOTECH MAGNIFIER G33™ STS
  • 898,00€

  • Bez DPH: 748,33€