Taktická solárna nabíjačka. Rozložte ju, namierte na slnko a doplňte si energiu do vašeho el. zariadenia kdekoľvek v teréne!


Taktická prenosná solárna nabíjačka SOLARGORILLA dodá vašej batérii Powergorilla energiu kdekoľvek pod slnkom. Je tiež schopná nabíjať netbooky do 40 wattov a dokonca dokáže nabíjať prakticky akékoľvek 5V zariadenie z výstupu USB.

Solargorilla funguje prostredníctvom dvoch PV (fotovoltaických) solárnych panelov, ktoré generujú elektrický prúd, keď sú vystavené slnečnému žiareniu. Používatelia tak môžu nabíjať kdekoľvek, kde je dobré a silné slnečné svetlo. O správnych svetelných podmienkach vás informuje intenzita zelenej LED na jednotke. Technicky vyspelé panely zaisťujú vynikajúci a spoľahlivý výkon. Moderná technológia je umiestnená v pevnom vonkajšom obale.

Solargorilla a jej možnosti:
Zariadenie je primárne navrhnuté na použitie v spojení s produktom Powergorilla cez kontakt L53D a preto nemusí priamo fungovať s niektorými notebookmi nad 40 wattov. Spolieha sa na intenzitu UV žiarenia slnka. Preto v určitých obdobiach roka nemusí byť vhodná na použitie na severnej pologuli, pokiaľ nie je kombinovaná s powerbankou Powergorilla. Solárna nabíjačka bola úspešne vyskúšaná na južnej pologuli agentúrami, záchrannými zložkami, armádou a aj dobrodružnými cestovateľmi, kde je energia kľúčovým prvkom ich komunikačnej stratégie.

Balenie obsahuje
1 x Tactical Solargorilla
1 x DC predlžovací kábel (2m)
1 x USB predlžovací kábel (2m)
1 x USB-C / USB kábel
1 x USB-C / Micro USB adaptér
1 x Samica 12V
1 x Laptop nabíjacie redukcie set (10 ks)
1 x Neoprénový obal
1 x Velcro popruh

Technická špecifikácia
• 1x USB výstup 5V/2A
• 1x DC výstup 20V/0.5A
• Monokryštalická technológia   
• Výkon 10 W   
• Nabíjací prúd (max.) 2000 mA
• Hmotnosť 874 g       

Rozmery (v zloženom stave):
Dĺžka: 264 mm   
Šírka: 200 mm   
Hrúbka: 19 mm   

Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

POWERTRAVELLER Tactical SOLARGORILLA

POWERTRAVELLER Tactical SOLARGORILLA
  • 199,00€

  • Bez DPH: 165,83€