Jednoduché a ľahké šortky so zvýšeným pohodlím a voľnosťou pohybu.

Ultraľahký komfort a užitočnosť.
Pre tých, ktorí vyžadujú pohodlie a užitočnosť, tieto ľahké šortky majú nízkoprofilový dizajn a inteligentné možnosti uloženia. Dôverujte taktickým šortkám P-40 Ranger pre neprekonateľnú kvalitu, pohodlie a výkon v horúcich letných dňoch.

Ľahšie a rovnako odolné.
Prepracovaná konštrukcia nových taktických kraťasov P-40 Ranger výrazne znižuje ich hmotnosť v porovnaní s predchádzajúcou iteráciou, pričom zachováva známu úroveň pohodlia a mobility. Tieto šortky, vytvorené pre tých, ktorí hľadajú ideálnu rovnováhu medzi diskrétnosťou a užitočnosťou, kombinujú mestský štýl a funkčnú dokonalosť. Vďaka šikovnej zmesi materiálov ponúkajú neobmedzený pohyb bez kompromisov v odolnosti alebo ochrane. Sú tiež kompatibilné s pásom Waist/Flex Belt (už čoskoro), vďaka čomu budú pohodlne na mieste po celý deň.

Waist/Flex System pripravený.
Taktické šortky P-40 Ranger sú vybavené zosilnenými pútkami na opasok, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby bezpečne držali pás/pružný opasok (nie je súčasťou dodávky, už čoskoro) na mieste.

Každý centimeter je navrhnutý tak, aby perfektne sedel.
Šortky sú navrhnuté s dynamickými strečovými bočnými panelmi schoeller®, ktoré upravujú šírku pása a zaisťujú, že sa pohybujú v súlade s vaším telom.

Priedušná 3D vložka na spodnú časť chrbta.
Priedušná 3D vložka sa dokonale prispôsobí krivkám dolnej časti chrbta, účinne premosťuje medzeru medzi telom a pásom šortiek a zaisťuje pevné a bezpečné uchytenie.

Minimalizovaný objem, maximálna mobilita.
Taktické šortky P-40 Ranger sú navrhnuté s nízkoprofilovou konštrukciou, ktorá minimalizuje objem pre maximálnu mobilitu. Ich efektívny strih podporuje plynulý pohyb a znižuje riziko zachytenia alebo zachytenia o prekážky. Či už na ihrisku alebo na ihrisku, tieto šortky si zachovávajú nízky profil a ponúkajú minimálne rušenie.

Všestranné úložné riešenia.
Taktické šortky P-40 Ranger majú strategicky umiestnené vrecká, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám pri skladovaní. Vďaka dvom priestranným bočným vreckám môžete ľahko prenášať väčšie predmety, ako sú extra časopisy, mapy alebo komunikačné zariadenia. Uvedomujúc si dôležitosť rýchleho a bezpečného prístupu k základným veciam, začlenili sme aj vrecká Tuck-Lock, ktoré poskytujú bezpečné úložné riešenie pre malé nástroje, vybavenie alebo osobné veci a zabezpečujú, že sú vždy na dosah.

Vlastnosti
• Waist/Flex System pripravený (Waist/Flex Belt sa predáva samostatne, už čoskoro).
• Mimoriadne ľahký.
• Tuck-Lock vrecko.
• Nákladné vrecká.
• Bezpečnostné vrecko.

Materiály
• 100% Polyamid Ultra Light Ripstop tkanina (120-130 g/m2)
• schoeller®-dynamic: 92 % polyamid, 8 % elastan

Hmotnosť
• 0,34 kg (veľkosť W34)


Napíšte hodnotenie

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie hodnotenia

UF PRO® P-40 RANGER Tactical Shorts Steel Gray

  • Výrobca: UF PRO®
  • Kód produktu: 50402300
UF PRO® P-40 RANGER Tactical Shorts Steel Gray
  • 135,00€

  • Bez DPH: 112,50€

Dostupné možnosti